RÁDI PEČUJEME O VÁŠ ZRAK


Jsme rodinná Optika Alexa v Olomouci. Od svého založení v roce 2003 poskytujeme našim zákazníkům komplexní péči o zrak. Přijďte a uvidíte! 

Hledáte optiku, kde vám nebo vašim dětem změří odborně zrak a dokáží pomoci s výběrem správných brýlí z širokého portfolia značek a typů? Tak to jsme my, rodinná optika Alexa v olomoucké Riegrovce.

V naší prodejně najdete kvalitní italské, španělské i severské značky dioptrických i slunečních brýlí, "nerozbitné" brýle pro děti i ochranné sportovní brýle.

Online se můžete objednat také na odborné měření zraku.

Považujeme se za specialisty v oblasti dětské oční optiky. Rádi pracujeme s dětmi a umíme to s nimi, přijďte se sami přesvědčit! :-)

CO JSTE MOŽNÁ NEVĚDĚLI

Ochrana dětí před UV zářením je neustále podceňována.Odborníci tvrdí, že většina lidí obdrží hlavní dávku ultrafialového záření před dovršením 18. roku života, což přispívá k rozvoji šedého zákalu a jiných očních onemocnění. Děti tráví spoustu času venku na přímém slunci a proto potřebují ochranu před slunečním zářením více nežli dospělí.

Nová kolekce oblíbené dětské brýlové značky Nano Vista 2v1, obruba z flexibilního materiálu Siliflex, jejíž stranice SVÍTÍ VE TMĚ. Brýle se tak stávají korekční pomůckou a zároveň bezpečnostním prvkem, navíc je najdete, kdykoli se v noci probudíte. Stranici pomocí jednoduchého patentu lehce vyměníte za pásku kolem hlavy pro volnočasové aktivity...

PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ V CENTRU OLOMOUCE

KOMPLEXNÍ PÉČE O VÁŠ ZRAK

BOHATÁ NABÍDKA PRODUKTŮ