RÁDI PEČUJEME O VÁŠ ZRAK


Jsme rodinná Optika Alexa v Olomouci. Od svého založení v roce 2003 poskytujeme našim zákazníkům komplexní péči o zrak. Přijďte a uvidíte! 

Hledáte optiku, kde vám nebo vašim dětem změří odborně zrak a dokáží pomoci s výběrem správných brýlí z širokého portfolia značek a typů? Tak to jsme my, rodinná optika Alexa v olomoucké Riegrovce.

V naší prodejně najdete kvalitní italské, španělské i severské značky dioptrických i slunečních brýlí, "nerozbitné" brýle pro děti i ochranné sportovní brýle.

Online se můžete objednat také na odborné měření zraku.

Považujeme se za specialisty v oblasti dětské oční optiky. Rádi pracujeme s dětmi a umíme to s nimi, přijďte se sami přesvědčit! :-)

Fotogalerie

„Jediný, kdo důsledně dělá, co lidem na očích vidí, je oční optik.“

CO JSTE MOŽNÁ NEVĚDĚLI

Ochrana dětí před UV zářením je neustále podceňována.Odborníci tvrdí, že většina lidí obdrží hlavní dávku ultrafialového záření před dovršením 18. roku života, což přispívá k rozvoji šedého zákalu a jiných očních onemocnění. Děti tráví spoustu času venku na přímém slunci a proto potřebují ochranu před slunečním zářením více nežli dospělí.

Nová kolekce oblíbené dětské brýlové značky Nano Vista 2v1, obruba z flexibilního materiálu Siliflex, jejíž stranice SVÍTÍ VE TMĚ. Brýle se tak stávají korekční pomůckou a zároveň bezpečnostním prvkem, navíc je najdete, kdykoli se v noci probudíte. Stranici pomocí jednoduchého patentu lehce vyměníte za pásku kolem hlavy pro volnočasové aktivity...

PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ V CENTRU OLOMOUCE

KOMPLEXNÍ PÉČE O VÁŠ ZRAK

BOHATÁ NABÍDKA PRODUKTŮ