JSME SPECIALISTÉ NA DĚTSKOU OPTIKU

Doba, kdy se dětem někdo za nošení brýlí posmíval - ve škole nebo mimo ni, je již dávno pryč. Dnešní dětské brýle jsou tak lehké, že o nich nevíte, tak pružné, že jsou nerozbitné, tak barevné a designově vychytané, že je vaše děti budou milovat. Přijďte se o tom přesvědčit do naší prodejny, v Riegrově ulici v Olomouci, sami. 

  • Spolupracujeme s dětskými očními lékaři, vašim dětem zhotovíme brýle včetně odborného poradenství, 
  • Naše obruby je možné použít také s okluzorem (nalepovacím i plstěným), které máme v nabídce,
  • Brýle od nás dostanete jako komplet s pouzdrem (plastovým nebo z mikrovlákna) a čistícím setem (sprej a mikrovlákno),
  • Kromě brýlí u nás najdete mnoho praktických doplňků, typicky šňůrky, čisticí hadříky, pouzdra apod.
  • Navíc dostanete i dárek :-)

NEROZBITNÉ, A PŘITOM HEZKÉ A HYPOALERGENNÍ DĚTSKÉ BRÝLE? ANO!

Děti s věcmi zacházejí jinak než dospělí. V reakci na to přišli španělští výrobci s brýlemi z flexibilních a odolných materiálů, díky kterým se už nebudete muset bát, že je děti zlomí a budete muset kupovat další. Titanflex nebo kombinace grilamidu a gumy odolají téměř všemu. Materiál brýlí je lehký a netoxický, přitom antialergický. Přidejte k tomu BEZVADNÝ DESIGN, mnoho modelů ve veselých barvách a na světě jsou brýle, které vaše děti budou rády nosit!

Co jste o dětských brýlích ani netušili

Ochrana dětí před UV zářením je neustále podceňována.Odborníci tvrdí, že většina lidí obdrží hlavní dávku ultrafialového záření před dovršením 18. roku života, což přispívá k rozvoji šedého zákalu a jiných očních onemocnění. Děti tráví spoustu času venku na přímém slunci a proto potřebují ochranu před slunečním zářením více nežli dospělí.

Nová kolekce oblíbené dětské brýlové značky Nano Vista 2v1, obruba z flexibilního materiálu Siliflex, jejíž stranice SVÍTÍ VE TMĚ. Brýle se tak stávají korekční pomůckou a zároveň bezpečnostním prvkem, navíc je najdete, kdykoli se v noci probudíte. Stranici pomocí jednoduchého patentu lehce vyměníte za pásku kolem hlavy pro volnočasové aktivity...

Ano, existují, přijďte si je k nám vyzkoušet. Naši dodavatelé již léta pracují na tom, jak dokonale zkombinovat požadavky dětí, očních optiků i rodičů, a vyrábějí obruby, které zajišťují maximální pohodlí při nošení brýlí a bezpečnost během jakýchkoli dětských aktivit.