Dětské brýle NanoGlow 2v1, co ve tmě svítí

30.11.2021

Nová kolekce oblíbené dětské brýlové značky Nano Vista 2v1, obruba z flexibilního materiálu Siliflex, jejíž stranice SVÍTÍ VE TMĚ. Brýle se tak stávají korekční pomůckou a zároveň bezpečnostním prvkem, navíc je najdete, kdykoli se v noci probudíte. Stranici pomocí jednoduchého patentu lehce vyměníte za pásku kolem hlavy pro volnočasové aktivity dítěte. Součástí jsou 2 pásky, jedna kolem hlavy a druhá na straničky.

Hlavní výhody

Jedná se o novou kolekci již osvědčené značky Nano Vista. Svítící stranice mění obrubu v bezpečnostní prvek, zářící efekt zvýšení bezpečnosti a pro zamezení případných nehod při snížených světelných podmínkách. Dítě je najde, kdykoliv se v noci probudí. Nelze opomenout, že děti si svítící brýle ihned oblíbí a vnímají je tak pozitivně, což napomáhá při spolupráci s očním lékařem, optikem i rodiči. Stranice a nosník jsou zakončeny speciálním měkkým, gumovým povrchem pro pohodlí dítěte. Pružná spojka očnice a stranice se speciálním patentem zaručuje brýlím ohebnost a omezuje zlomení stranice na minimum.

Velikosti, modely, barvy - a stranice lze navzájem kombinovat pro různé modely

Brýle NanoGlow jsou dostupné

  • v pěti velikostech (42, 44, 46, 48 a 50),
  • v šesti tvarech očnice (Re-Play, Joy-Stick, Crew, Dash, Fangame, Free-play),
  • v pěti barvách svítící stranice (žlutá, modrá, oranžová, zelená, růžová).

NANO VISTA

je výrobcem kvalitních brýlí, unikátní design spojuje lehkost, flexibilitu a vysokou odolnost. 

Brýle NANO VISTA pro děti od 0 do 4 let splňují nejvyšší standardy kvality. Ergonomický design přizpůsobený potřebám těch nejmenších a super pohodlný, vyrobený v Siliflexu. Patentovaný, hypoalergenní materiál s maximální odolností a flexibilitou, díky kterému jsou naše brýle nezničitelné. Všechny modely navíc obsahují pásek a minipásek, aby udržely krok s nejmenšími, kteří se tak nemusejí bát, že brýle ztratí.